LPA04700960A
LPA04700960A LiConn, Inc.
LPA04700960A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 470-960MHz Power Amplifier
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 470MHz ~ 960MHz
Voltage - Supply: 10V
Gain: 31dB
Noise Figure: 3dB
P1dB: 35dBm
Написати відгук
Description: 470-960MHz Power Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 470MHz ~ 960MHz, Voltage - Supply: 10V, Gain: 31dB, Noise Figure: 3dB, P1dB: 35dBm.