LPE4841ER100MG
LPE4841ER100MG Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters 10uH 20% SMD
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Wirewound 10uH 20% 10KHz 2.03A 0.03Ohm DCR 4841 T/R.
Інші пропозиції LPE4841ER100MG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPE4841ER100MG Виробник : Vishay 0749
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
LPE4841ER100MG LPE4841ER100MG Виробник : Vishay lpe4841.pdf Inductor Power Wirewound 10uH 20% 10KHz 2.03A 0.03Ohm DCR 4841 T/R