Продукція > VISHAY > LPE5047RY100MG
LPE5047RY100MG
LPE5047RY100MG Vishay
lpe5047.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Wirewound 10uH 20% 10KHz 2.29A 0.03Ohm DCR 5047 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LPE5047RY100MG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPE5047RY100MG LPE5047RY100MG Виробник : Vishay / Dale Common Mode Chokes / Filters 10uH 20%