Продукція > VISHAY > LPE6562RY330MG
LPE6562RY330MG
LPE6562RY330MG Vishay
lpe6562.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Wirewound 33uH 20% 10KHz 1.81A 0.08Ohm DCR 6562 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LPE6562RY330MG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPE6562RY330MG LPE6562RY330MG Виробник : Vishay / Dale Common Mode Chokes / Filters SMT 33uH 20%