LPF-90D-15
LPF-90D-15 MEAN WELL USA Inc.
LPF-90D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.42" H (161.0mm x 61.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 9 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.42" H (161.0mm x 61.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 9 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LPF-90D-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF-90D-15 LPF-90D-15 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714237_1-2552293.pdf LED Power Supplies 75W 15V 5A 90-305VAC Dimming