Продукція > ESPE > LPF10012CV
LPF10012CV
LPF10012CV ESPE
LPF10012CV_EN_nn_2019_05_23.pdf
Виробник: ESPE
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 12V DC
Output current: 8.33A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 190x52x37mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -10...40°C
Electrical connection: wires
Lead length: 0.2m
Number of outputs: 1
Additional functions: active PFC
Efficiency: 85%
Power consumption without load: <1W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 64 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LPF10012CV ESPE
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 12V DC, Output current: 8.33A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 190x52x37mm, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -10...40°C, Electrical connection: wires, Lead length: 0.2m, Number of outputs: 1, Additional functions: active PFC, Efficiency: 85%, Power consumption without load: .