LPF10024
LPF10024 ESPE
LPF10024CV_EN_nn_2019_05_17.pdf
Виробник: ESPE
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC; IP67
Operating temperature: -10...40°C
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Additional functions: active PFC
Body dimensions: 190x52x37mm
Lead length: 0.2m
Output current: 4.16A
Number of outputs: 1
Power consumption without load: <1W
Output voltage: 24V DC
Power: 0.1kW
Efficiency: 85%
Supply voltage: 220...240V AC
Electrical connection: wires
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP67
Kind of power supply: LED
Application: LED
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис LPF10024 ESPE
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC; IP67, Operating temperature: -10...40°C, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Additional functions: active PFC, Body dimensions: 190x52x37mm, Lead length: 0.2m, Output current: 4.16A, Number of outputs: 1, Power consumption without load: .