LPF1005LM55R0709A
LPF1005LM55R0709A Pulse Electronics
LPF1005LM55R0709A
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER LOW PASS 829MHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 829MHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 262MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 829MHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 829MHz Center, Insertion Loss: 0.7dB, Bandwidth: 262MHz, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPF1005LM55R0709A LPF1005LM55R0709A Виробник : Pulse Electronics LPF1005LM55R0709A Description: RF FILTER LOW PASS 829MHZ 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 829MHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 262MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)