LPF1608LL54RWHEXA Pulse Electronics
LPF1608LL54RWHEXA
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF FILTER LOW PASS 1.699GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.699GHz Center
Insertion Loss: 0.35dB
Bandwidth: 2.002GHz
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1.699GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.699GHz Center, Insertion Loss: 0.35dB, Bandwidth: 2.002GHz, Height (Max): 0.030" (0.75mm).