LPFH-60-15
LPFH-60-15 MEAN WELL USA Inc.
LPFH-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 9-15V 2.5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 60W 15V 4A IP67 CV+CC LED Drivr.
Інші пропозиції LPFH-60-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPFH-60-15 LPFH-60-15 Виробник : MEAN WELL LPFH-60-spec.pdf LED Power Supplies 60W 15V 4A IP67 CV+CC LED Drivr