Продукція > ZEASSET > LPH102M30070FVA
LPH102M30070FVA
LPH102M30070FVA ZEASSET
IQB_K0csVCEvQJ86cHyF5iyyAbaKHtLMs9Uhy_w4QnhPsEI?e=eXdm52
Виробник: ZEASSET
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP-IN
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 104mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.756" (70.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.34 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.7094 A @ 10 kHz
на замовлення 682 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP-IN, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 104mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.756" (70.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.34 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.7094 A @ 10 kHz.