LPH60B99-BWHR
LPH60B99-BWHR Mechatronics Fan Group
LPH60B99.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X25.50MM 100-240VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2.30W
Features: Auto Restart, Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 100 ~ 240VAC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.154 lb (69.85 g)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
на замовлення 798 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25.50MM 100-240VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2.30W, Features: Auto Restart, Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 100 ~ 240VAC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.154 lb (69.85 g), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa).