LPLC-18-700
LPLC-18-700 MEAN WELL USA Inc.
LPLC-18-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-25V 700MA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 17.5W 25V 700mA 90-132VAC LED PS.
Інші пропозиції LPLC-18-700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPLC-18-700 LPLC-18-700 Виробник : MEAN WELL LPLC-18-spec[1]-1109699.pdf LED Power Supplies 17.5W 25V 700mA 90-132VAC LED PS