LPP-150-3.3
LPP-150-3.3 MEAN WELL USA Inc.
LPP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W
Packaging: Box
Power (Watts): 99W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.95" W x 1.61" H (222.0mm x 75.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 30 A
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W, Packaging: Box, Power (Watts): 99W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.74" L x 2.95" W x 1.61" H (222.0mm x 75.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP-150-3.3 LPP-150-3.3 Виробник : MEAN WELL LPP-150-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 99W 3.3V 30A With PF