LPP-150-7,5
Код товару: 102371
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP-150-7.5 LPP-150-7.5 Виробник : MEAN WELL LPP-150-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 150W 7.5V 20A Open Frame
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LPP-150-7.5 LPP-150-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpp-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 20A 150W 15-Pin
товару немає в наявності
LPP-150-7.5 LPP-150-7.5 Виробник : MEAN WELL LPP-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: 7.5V/20A, размеры 222х75х41 мм, открытая плата, -10...+60 С Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LPP-150-7.5 LPP-150-7.5 Виробник : MEAN WELL LPP-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: 7.5V/20A, размеры 222х75х41 мм, открытая плата, -10...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LPP-150-7.5 LPP-150-7.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.95" W x 1.61" H (222.0mm x 75.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 7.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 20 A
Description: Power supply: switching; open; 150W; 120÷370VDC; 90÷264VAC; OUT: 1
Manufacturer series: LPP-150
Type of power supply: switching
Kind of power supply: open
Operating temperature: -10...60°C
Body dimensions: 222x75x41mm
Number of outputs: 1
Output current: 20A
Output voltage range: 7.13...8.25V DC
Output voltage: 7.5V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Power: 150W
Efficiency: 80%
Supply voltage: 90...264V AC; 120...370V DC
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch