Продукція > BIVAR > LPR3-1000-0700DL
LPR3-1000-0700DL Bivar
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 2.500 in. (63.5mm) Body Length
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук