Продукція > BIVAR > LPR3-1000-0700FL
LPR3-1000-0700FL Bivar
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Flat Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 2.500 in. (63.5mm) Body Length
Написати відгук