Продукція > BIVAR > LPR3-1000-1500FL
LPR3-1000-1500FL
LPR3-1000-1500FL Bivar
LPR3-XXXX-XXXXXL.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Flat Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 0.700 in. (17.8mm) Body Length
Написати відгук