Продукція > BIVAR > LPR3-1000-2500FL
LPR3-1000-2500FL
LPR3-1000-2500FL Bivar
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Flat Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 1.500 in (38.1mm) Body Length
Написати відгук