Продукція > BIVAR > LPR3-1250-1000FL
LPR3-1250-1000FL
LPR3-1250-1000FL Bivar
LPR3-XXXX-XXXXXL.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Flat Lens, 1.250 in. (31.8mm) Body Height, 3.000 in. (76.2mm) Body Length
Написати відгук