Продукція > BIVAR > LPR3-1250-2500DL
LPR3-1250-2500DL
LPR3-1250-2500DL Bivar
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Lens, 1.250 in. (31.8mm) Body Height, 1.500 in (38.1mm) Body Length
Написати відгук