Продукція > BIVAR > LPR4-0800-3000DL
LPR4-0800-3000DL Bivar
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Lens, 0.800 in. (20.3mm) Body Height, 2.000 in. (50.8mm) Body Length
Написати відгук