LPS0300H3301JB
LPS0300H3301JB Vishay Sfernice
lps300.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: LPS 300 H 3K3 5% BO15 E
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: M4 Threaded
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Box
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 120°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.055" (26.80mm)
Resistance: 3.3 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LPS 300 H 3K3 5% BO15 E, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: M4 Threaded, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Box, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 120°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.055" (26.80mm), Resistance: 3.3 kOhms.