LPS0300L17R2JB
LPS0300L17R2JB Vishay Sfernice
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES CHAS MNT 17.2 OHM 5% 300W
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: M4 Threaded
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Box
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 120°C
Mounting Feature: Screw Holes
Height - Seated (Max): 1.055" (26.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 17.2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 17.2 OHM 5% 300W, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: M4 Threaded, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Box, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 120°C, Mounting Feature: Screw Holes, Height - Seated (Max): 1.055" (26.80mm), Part Status: Active, Resistance: 17.2 Ohms.