LPT15P12-BTHR-2EM-EX
LPT15P12-BTHR-2EM-EX Mechatronics Fan Group
LPT15P.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: EC FAN AXIAL 172X150X51MM 120VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 15.00W
Features: Auto Restart, Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 1.543 lb (700.0 g)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: ATEX
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB(A)
Static Pressure: 0.620 in H2O (154.4 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EC FAN AXIAL 172X150X51MM 120VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 15.00W, Features: Auto Restart, Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 1.543 lb (700.0 g), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: ATEX, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB(A), Static Pressure: 0.620 in H2O (154.4 Pa), Part Status: Active.