LPT450NMOW
LPT450NMOW Pulse Electronics
LPT450NMOW
Виробник: Pulse Electronics
Description: WHITE NMO TRANSIT ANTENNA, UNITY
Packaging: Bag
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.500" (114.30mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: WHITE NMO TRANSIT ANTENNA, UNITY, Packaging: Bag, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.500" (114.30mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.