LPT4545ER330LK
LPT4545ER330LK Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33uH 15%
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Inductor Power Toroid 32.5uH/33uH 15% 1.85A 0.068Ohm DCR T/R.
Інші пропозиції LPT4545ER330LK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPT4545ER330LK LPT4545ER330LK Виробник : Vishay lpt4545.pdf Inductor Power Toroid 32.5uH/33uH 15% 1.85A 0.068Ohm DCR T/R