LPV1620-100ML
LPV1620-100ML Bourns Inc.
lpv.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 5A 24 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук