LPX471M160A3P3
LPX471M160A3P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
LPX.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 160V (D X L) 22mm x 30mm.
Інші пропозиції LPX471M160A3P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPX471M160A3P3 LPX471M160A3P3 Виробник : Cornell Dubilier - CDE LPX-27119.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 160V (D X L) 22mm x 30mm