LPX681M250C4P3
LPX681M250C4P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
LPX.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 25mm x 45mm.
Інші пропозиції LPX681M250C4P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPX681M250C4P3 LPX681M250C4P3 Виробник : Cornell Dubilier - CDE LPX-27119.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 25mm x 45mm