LQM18PW2R5NCHB Murata Electronics
JELF243B-0048-1218449.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0603 2.5uH 30% 0.10A 0.3ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук