LQP02HQ2N1B02L
LQP02HQ2N1B02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.1nH 650mA 0.1ohms 10.1GHz
на замовлення 28226 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук