LQP02HQ2N5C02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.5nH 450mA 0.2ohms 9.5GHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук