LQP02HQ2N7BZ2E
LQP02HQ2N7BZ2E Murata Electronics
JELF243C-9105.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD 01005 2.7nH Tol 0.1nH 500MHz AEC-Q200
на замовлення 10500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук