LQP02HQ2N7C02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.7nH 450mA 0.2ohms 8.8GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук