LQP02HQ2N9C02L
LQP02HQ2N9C02L Murata Electronics
JELF243C_0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.9nH 450mA 0.2ohms 8.8GHz
на замовлення 29387 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук