LQP02HQ3N2B02L
LQP02HQ3N2B02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 3.2nH 400mA 0.25ohms 8.5GHz
на замовлення 3516 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук