LQP02HQ3N4B02L
LQP02HQ3N4B02L Murata Electronics
JELF243C_0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 3.4nH 400mA 0.3ohms 8.2GHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук