LQP02HQ3N8B02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 3.8nH 350mA 0.35ohms 8.2GHz
на замовлення 9831 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук