Продукція > MURATA > LQP02HQ47NJ02E
LQP02HQ47NJ02E
LQP02HQ47NJ02E MURATA
Виробник: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 47nH; 100mA; R: 4Ω; ±5%; LQP; 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 47nH
Operating current: 0.1A
Resistance:
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±5%
Case - inch: 01005
Resonant frequency: 2.1GHz
Case - mm: 0402
Type of inductor: film
Manufacturer series: LQP
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 47nH; 100mA; R: 4Ω; ±5%; LQP; 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Inductance: 47nH, Operating current: 0.1A, Resistance: 4Ω, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±5%, Case - inch: 01005, Resonant frequency: 2.1GHz, Case - mm: 0402, Type of inductor: film, Manufacturer series: LQP, Mounting: SMD.