LQP02HQ4N2B02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 4.2nH 350mA 0.35ohms 6.9GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук