LQP02TN1N7B02L
LQP02TN1N7B02L Murata Electronics
JELF243C-0014.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: EMC
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 9.5GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm)
Inductance: 1.7 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMC, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 9.5GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm), Inductance: 1.7 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції LQP02TN1N7B02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02TN1N7B02L LQP02TN1N7B02L Виробник : MURATA JELF243C-0014.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 1.7nH; 200mA; R: 0.7Ω; LQP; 180mm; ±0,1nH
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Inductance: 1.7nH
Operating current: 0.2A
Resistance: 0.7Ω
Resonant frequency: 9.5GHz
Tolerance: ±0,1nH
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm