LQW04AN1N7C00D Murata Electronics
c51e-794816.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 1.7nH; 700mA; R: 0.06Ω; LQW; 180mm; ±0,2nH, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 03015, Inductance: 1.7nH, Operating current: 0.7A, Resistance: 60mΩ, Resonant frequency: 17GHz, Tolerance: ±0,2nH, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: LQW, Case - mm: 0804.
Інші пропозиції LQW04AN1N7C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN1N7C00D LQW04AN1N7C00D Виробник : MURATA Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 1.7nH; 700mA; R: 0.06Ω; LQW; 180mm; ±0,2nH
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 03015
Inductance: 1.7nH
Operating current: 0.7A
Resistance: 60mΩ
Resonant frequency: 17GHz
Tolerance: ±0,2nH
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm