LR1206-R036FW
LR1206-R036FW Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res 1206 0.036 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 500ppm/°C Pad SMD Automotive AEC-Q200
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LR1206-R036FW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR1206-R036FW LR1206-R036FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR-1128536.pdf Current Sense Resistors - SMD 1206 36 mOhms 1%