Продукція > SELTECH > LR1508L025YN8WP
LR1508L025YN8WP
LR1508L025YN8WP Seltech
LR1508L025YN8WP.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PT 71.5DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Ingress Protection: IPX8
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 71.50
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PT 71.5DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Ingress Protection: IPX8, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 71.50, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.