LR2512-R05FT1
LR2512-R05FT1 IRC (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 2512 0.05 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук