LR2512-R36FW TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 360mΩ; 2W; ±1%; LR
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 0.36Ω
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: LR
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 57600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 265
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 360mΩ; 2W; ±1%; LR, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 0.36Ω, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: LR, Conform to the norm: AEC-Q200.