LR600303CR Littelfuse Inc.
Class%20H_K5%20and%20R%20Fuse%20Blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.813" Dia x 5" L (20.65mm x 127mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 3
Написати відгук
Description: FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.813" Dia x 5" L (20.65mm x 127mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 3.