LR601001C Littelfuse Inc.
Class%20H_K5%20and%20R%20Fuse%20Blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 600V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.339" Dia x 7.874" L (34mm x 200mm)
Fuseholder Type: Holder
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE HLDR CART 600V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.339" Dia x 7.874" L (34mm x 200mm), Fuseholder Type: Holder, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 1.