LR601003C Littelfuse Inc.
h-r_blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 600V 100A CHASSIS
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.339" Dia x 7.874" L (34mm x 200mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 3
Написати відгук
Description: FUSE HLDR CART 600V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.339" Dia x 7.874" L (34mm x 200mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 3.